Niemal każdego dnia jesteśmy tak przepracowani w robocie i domu, że coraz gorzej znaleźć nam trochę czasu na robienie jakichkolwiek spraw urzędowych. Z tego powodu nesamowicie wyróżniamy takie usługi, które żądają od nas minimum zaangażowania. Im mniej zaabsorbowania i bezcennego czasu będzie to od nas wymagało, tym bardziej ochoczo zgodzimy się skorzystać z wybranej oferty, pożyczka pozabankowa

Natępnym ciekawym udogodnieniem na rynku usług pożyczkowych jest pożyczka na smsa. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto ma co najmniej 20 lat. Górną granicą wiekową jest bardzo często 70 lat. Ważnym kryterium niezbędnym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę wysyła się w prawdziwie szleńczym tempie - potrzeba tylko wysłać smsa pod wskazany numer. W treści sms dopisujemy imię i nazwisko, adres zamieszkania i sumę pożyczki. Najczęściej w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszystkich potrzebnych informacji dotyczących pożyczki.
Szybkość i łatwość w uzyskaniu pożyczki wiążą się z przyśpieszonymi procedurami potwierdzania naszej tożsamości.

Jeśli z sukcesem je zaliczymy, gotówkę możemy otrzymać jeszcze w tym samym dniu. Na czym te formalności polegają? Może to być potwierdzenie poprzez rachunek bankowy. Przelewamy ze swojego konta na wskazany numer rachunku drobną sumę pieniędzy, przykładowo grosz. W ten sposób sprawdza się, czy dane zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na bardzo szybkie przelanie pożyczki na rachunek. Zupełnie innym sposobem może być przesłanie faksem lub mailem kserokopii dwóch dokumentów tożsamości z fotografią i wyciągu z konta osobistego. Jeśli sprawdzenie danych jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udzielona nawet w przeciągu od wysłania wniosku. Proces weryfikujące przechodzi się tylko raz, jeśli więc następny raz będziemy chcieli dostać pieniądze w tej samej firmie, wystarczy tylko nowy wniosek.

Pożyczka przez sms może być udzielona nawet przed podpisaniem umowy. Gotówkę dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury zweryfikowanej tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania zostaną przysłane do nas po fakcie. W przypadku nieznanych firm specjalizujących się w takich pożyczkach powinniśmy zachować bardzo dużą czujność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Najgorszym minusem takiej pożyczki jest bardzo duże oprocentowanie.

Website URL: http://facebook.com

Contact Prestige!

Drop us a line!

Contact Info

Prestige Lighting Solutions

Phone: 405.412.9904

Email: solutions@plsokc.com

Skype:

Website: www.plsokc.com

Address: 217 SW 25th Street, Oklahoma City, OK 73109

10+14=